0

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAvip.

Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se ka festë në shtëpinë e saj.

Sonte aty po festohet një ditëlindje dhe Shkurta ka ndarë pamje me ndjekësit./ORAvip/

SHPËRNDAJE