0

Fero dhe Arbenita u bënë dyshja më e përfolur.

Pas martesës së papritur të Feros me modelen Arbenita Ismaili ka filluar që të qarkullojë një foto nëpër rrjetet sociale ku thuhet se modelja është shtatzënë

Në një fot që është botuar nga një portal, shihet Arbenita në një ndejë familjare derisa barku i saj shihet më i fryrë.

Dje (e enjte), papritur Fero dhe Arbenita nëpër profilet e tyre kanë lajmëruar krejt papritur se janë martuar.

Ky ishte një lajm befasi për shumëkënd pasi që çifti disa herë gjatë kësaj kohe kanë pasur kriza në lidhjen e tyre.

Megjithatë ata dukeshin të lumtur në ditën e martesës së tyre.

Por, një gjë që ra në sy gjatë kësaj kohe, sidomos në një fotografi që ka qarkulluar sot nëpër rrjetet sociale, se Arbenita duket se është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Barku i saj i rrumbullakët shihet në një fotografi që është botuar fillimisht nga Xing dhe është vazhduar më parë.

SHPËRNDAJE