0

Gold AG është njëri ndër reperët më të njohur në vendin tonë.

Ai para pak ditësh është bërë baba për herë të parë, shkruan ORAvip.

U tha se me rastin e lindjes së të birit, Guerilit, ai organizoi një festë.

Sot ai publikoi një foto ku shihet i veshur bukur dhe duket se është pamje e shkëputur nga festa në fjalë./ORAvip/

SHPËRNDAJE