0

Pse kurrë nuk i pamë fëmijët Violeta Kukaj, ku janë ata?

Violetë Kukaj është këngëtarja më e përfolur dy vitet e fundit, e kjo kryesisht për shkak të jetës private.

Ndarja e Violetës nga i shoqi bëri bujë të jashtëzakonshme në botën e medias rozë, shkruan Kosovarja.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/119526167-318299169267138-6370135975077995695-n-mp4″]

Violeta nuk ka dashur shumë të komentoj në lidhje me ngjarjet e fundit në jetën e saj dhe ende nuk ka ndonjë deklaratë rreth çështjeve private.

Po, fëmijët e saj ku janë? Me kë po rrinë? Cila është marrëdhënia?

Të gjithë këto ende mbeten mister.

SHPËRNDAJE