0

Lotina është e bija e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Lotina është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga shtrati dhe si gjithmonë po duket tejet atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE