0

Reperi i njohur, Ledri Vula është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe Sara u bën prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Poem Blu është emri me të cilin ҫifti shumë i njohur e kanë pagëzuar vajzën.

Por, të tre së bashku ende nuk kanë publikuar një foto.

E këtë e kanë bërë fansat përmes një animacioni të realizuar bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE