0

Learta dhe Kushtrimi këto ditë po qëndrojnë në qytetin e bukur të Stambollit.

Duke qenë të dy aktivë në rrjete sociale kanë publikuar imazhe që në momentin e nisjes, përcjell ORAinfo.

Mirpëo, duket se me vete nuk e kanë marrë djalin e tyre, Matinin.

E për të po kujdesen kaq mirë hallat e tij, Gresa dhe Engji, të cilat ia plotësojnë çdo dëshirë nipit të tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE