0

Learta Jakupi u bë e njohur si nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Tani, Learta është një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare, percjell ORAinfo.

Edhe familja e saj nuk lë pa u përfolur e sidomos prindërit e saj.

Sot, ata kanë dalë në një darkë romantike dhe ajo e cila merr gjithë vëmendjen është nëna e Leartës, Drita./ORAinfo/

SHPËRNDAJE