0

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur shqiptare.

Para pak muajve ajo dhe këngëtari i mirënjohur Gjiko u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Ata e quajtën djalin e tyre me emrin, Zëri dhe fotot e tij i kemi parë që në orët e para të lindjes.

Sot, Elita bashkë me prindërit e saj kanë shkuar në një pushim, e atje gjyshërit po kujdesen aq mirë për Zërin sa nuk po ia lënë në duar djalin Elitës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE