0

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është një person shumë i njohur për publikun.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë edhe më të komentuar dhe në vëmendje të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që të jetë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar vajzën tek dajët dhe prindërit e saj e kanë harruar Egzonën duke u marrë me mbesën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE