0

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saja janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, përcjellë ORAinfo.

Sahidja kohëve të fundit është bërë goxha aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo shpesh publikon foto nga përditshmeria e saj.

Se fundmi, Sahidja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një jakne të trash e me lesh.
Edhe pse ka dal pranvera, duket se Sahidja ende po e ndjenë të ftohtit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE