0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ditët e fundit të shtatzënisë po i kalon me familje në Brezovicë.

Në foton e publikuar sot, Learta shihet se e ka nisur ditën pranë djalit të saj Matinit dhe kunatës, Engjellushës. /ORAvip/

SHPËRNDAJE