0

Gëzimja tashmë është shumë e njohur për publikun, ajo është reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Të dy bashkë po kalojnë pushime të bukura, e tani kanë shkuar në New York.

Nga atje kanë publikuar një foto, ku Gëzimja si gjithmonë po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE