0

Morena Taraku tregon se ka blerë atlete me çmim rreth 35 mijë euro

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, shquhet për luks.

27 vjeçarja ka ndarë një postim në Instagram ku tregon se ka blerë një palë atlete që kushtojnë 34 mijë euro.

Në bazë të postimit të ndarë, atletet janë të markës ‘Leandro Lopez’ dhe kushtojnë hiç më pak se 34,900 euro.

“Po 34.000 euro këpucë?”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, reagimet e miqve dhe ndjekësve në hapësirën për komente ishin të shumta.

Sidoqoftë, kjo nuk është hera e parë që Taraku shfaqet e tillë pasi thuajse të gjitha brendet e famshme gjenden në garderobën e saj.

SHPËRNDAJE