0

Melisa Pamuk është aktorja dhe modelja e njohur turke.

Ajo u bë shumë e suksesshme jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Melisa është shumë e përfolur e sidomos për lidhjet e saj.

E tani mediat turke po flasin për një lidhje serioze të saj me futbollistin e njohur, Oguzhan Ozyakup./ORAinfo/

SHPËRNDAJE