0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/remao-mp4″]

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga koha kur ishte bërë nuse.

Remzia përmes këtij postimi ka pyetur ndjekësit kush është djali që po e përqafon atë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE