0

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Së fundi ato kanë marrë një vendim shumë interesant për të bërë një këngë bashkë.

Ato janë veshur të dyja veshje kombëtare dhe në një video që kanë publikuar Shyhretja shihet duke e përqafuar renë, e me këtë veprim ato na kanë treguar sa shumë e duan njëra-tjetrën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE