0

Sahidja shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Sahidja pos për këngët e saj, njihet edhe për paraqitjet gjithmonë të bukura, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar foton e Bajramit, ku shihen e gjithë familja ku po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE