0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Kaltrina ka publikuar një foto në të cilën po duket e veshur tejet bukur.

Ajo që bie në sy është se Kaltrina edhe gjatë ditës preferon të mbathë taka./ORAinfo/

SHPËRNDAJE