0

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAvip.

Miriami është më aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit është shfaqur ajo me vajzën e saj, të veshura njësojë dhe po duken tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE