0

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media rozë.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan të vetin me veshje elegante për femra dhe po ashtu merret me vetullat tattoo.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke i depiluar duart.

Këtë veprim ajo thotë po e bën për tu bërë gati për verë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE