0

Reperi shqiptar po bëhet baba për herë të parë.

Reperi i njohur shqiptar përmes rrjeteve sociale bëri të ditur që së shpejti do të bëhet baba.
Reperi Blasta përmes një postimi në Instagram, njoftoi fansat se po bëhet baba për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ai bëri të ditur se në qershor do të bëhet baba i një djali, meqë rast pranoi shumë urime nga fansat.

Kujtojmë që Blasta jeton dhe vepron në Londër, ndërsa është aktiv edhe me projekte muzikore.

SHPËRNDAJE