0

Me 7 dhe 8 prill në familjen e Remzie Osmanit do të ketë fetsë të madhe.

Djali i saj i vetëm, Hamza do të martohet me Gëzimen dhe përgatitjet e dasmës madhështore kanë nisur qysh moti, përcjell ORAinfo.

Sot, Gëzimja ka publikuar edhe një detaj të dasmës, e që janë ftesat.

Duket se ata janë përkujdesur për çdo detaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE