0

Majlinda Zeka tani është një personazh shumë i përfolur në publik e media rozë.

U bë e njohur që nga lidhja me reperin Majk dhe tani famën e madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Nga lidhja e shkurtër me Majkun ajo ka një djalë e që tani rritet vetëm me nënën.

Edhe pse është nënë shumë e përkushtuar, Majlinda nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil dhe në top-formë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE