0

Motrat Mustafa para pak ditëve lansuan këngën për nënën e tyre, të quajtur ‘Qika e nanës’.

Kënga e tyre u bë e njohur menjëherë dhe shumë e pëlqyer nga shqiptarët në çdo vend, përcjell ORAinfo.

E ajo që ia shtoi veçantinë kësaj kënge është padyshim prezenca e nënës së tyre në klip.

Mirëpo, përveç nënës duket se ato kanë marrë edhe një person shumë të veçantë e që është mbësa e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE