0

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri.

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë.

Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

E ftuar në emisionin NIN, Albërija ka zbuluar të pathëna nga jeta e sa personale, përkatësisht rreth martesës që kishte pasur.

Këngëtraja tregoi shkaqet që ishte tradhtuar nga ish-burri.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Ndërkohë, ajo u shpreh se ndonëse edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për t’iu mos bërë barrë vajzave të saj.

SHPËRNDAJE