0

U bë temë shumë e diskutuar.

Bëhet fjalë për raportin në mes të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

Këngët që të dyja palët bënë për nënëat e tyre u bë ‘mollë sherri’ për raportin e tyre, shkruan ORAinfo.

Ishte e para Sahidja ajo që akuzoi Shyhreten për vjedhje të idesë, e më vonë reagoi edhe kjo e fundit.

Por, dy debat duket se ka përfunduar, pasi nuk ka më reagime nga asnjëhera palë.

Motrat Mustafa sot kanë publikuar këngën e re të Gold AG edhe pse ai është mik i Shyhretes dhe kanë një këngë së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE