0

Tuna përveç se tani është aktive në mbrëmje e koncerte, nuk heziton që pjesën më të madhe të kohës t’ia kushtojë djalit të saj, Tianit.

Ajo dhe Patrisi pothuajse çdo ditë postojnë fotografi e video të ndryshme të djalit të tyre për të na treguar se sa shumë kohë kalojnë me të, shkruan ORAinfo.

E sot, pasi Tianin e ka zënë gjumi, Tuna e ka fotografuar dhe e ka postuar në InstaStory duke ia bashkangjitur edhe një mbishkrim shumë emocionues./ORAinfo/

SHPËRNDAJE