0

Majk është reperi i njohur kosovar dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin.

Ai është edhe një ndër më të përfolurit për jetën e tij private e sidomos për lidhjet që ka pasur, përcjell ORAinfo.

Majk është aktiv në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e tij private dhe profesionale.

Sot, ai si për shaka u ka treguar fansave kush është dashuria e tij, e që është një veturë për të cilën Majk ka shpenzuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE