0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot Remzia ka publikuar një foto ku shfaqet me burrin e saj duke pirë kafe mashkë me Shyhrete Behlulin dhe bashkëshortin e saj.

“Shyhrete Behluli ku po shkojmë”, ka qenë përshkrimi i kësaj fotoje.

Nuk dihet nëse bëhet fjala për ndonjë bashkëpunim apo nëse po shkojnë diku se bashku për pushime. /ORAvip/

SHPËRNDAJE