0

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAvip.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e shumë të ngushtë. Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj. /ORAvip/

SHPËRNDAJE