0

Shkenda Dubova vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur.

Ajo njihet si një femër tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAvip.

Shkenda Dubova tashmë po e shijon jetën e saj single.

Bukuroshja në fjalë se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan unik.

Në këtë veshje, Shkenda po duket super hot. /ORAvip/

SHPËRNDAJE