0

Elita për këtë gjë është dembele derisa po përjeton shtatzëninë e dytë.

Për çka është dembele dhe me neps të çmendur Elita derisa po përjeton shtatzëninë e dytë?

Elita Rudi dhe Gjiko janë nder çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar, dhe flasin hapur për marredhenien e tyre.

Ato të dy do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë. Çifti i bukur janë në pritje të një vajze dhe moderatorja është gati në muajin e gjashtë të shtatëzanisë.

Ajo ka treguar me anë të një fotoje se kjo shtatëzëni e dytë e ka bërë paksa dembele pa dëshirë për t’u çuar nga shtrati dhe gjithashtu me një neps të madh për Waffles.

Në një foto nga shtrati me një pjatë ushqim përpara, Elita shkruan: “Nuk mund të ngrihem nga krevati. Më dërgoni ndihmë, ose waffles. Thjesht më dërgoni waffles”

Kështu ajo ka zbuluar ëmbëlsirën e saj të preferuar dhe që ja kërkon vazhdimisht vogëlushja gjatë kësaj shtatëzanie.

SHPËRNDAJE