0

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo u komentua përherë në publik e sidomos në këto vitet e fundit pasi u operua dhe hoqi kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani duket krejt ndryshe dhe shfaqet gjithmonë e më tërheqëse.

Ajo këto ditë është duke bërë pushime me shoqëri, ndërsa për të bëjë një fotografi me interesante, Big Mama ka rrezikuar edhe jetën pasi ka hypur në rrethojat e urës duke rrezikuar që të bie nga ura. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE