0

Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë.

Para dy muajve, ajo dhe djali i këngëtares i kanë dhënë fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe, shkruan ORAinfo.

E pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi, por edhe e tillë po duket tejet e bukur.

Vëmendjen si gjithmonë marrin sytë e saj ‘hipnotizues’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE