0

Ledri Vula është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe Sara u bën prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Poem Blu është emri me të cilin ҫifti e kanë pagëzuar vajzën.

E përmes postimit të fundit, Ledri ka zbuluar edhe fytyrën e ëmbël të Poemës./ORAvip/

SHPËRNDAJE