0

U bë e njohur si nusja e djalit të kengëtares shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Learta Jakupi tani është një ndër personazhet më të përfolura të publikut dhe të mediave rozë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është një ndënë shumë e përkushtuar, Learta është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka blerë dhurata për festën e 7 Marsit, dhe këto ajo ka uruar ditën e mësuesit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE