0

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar shtatorin e kaluar dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita nuk mungoi me postime të djalit që në ditët e para të lindjes.

E sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet ajo së bashku me djalin e me këtë na tregon sa e lumtur është që po e feston ditën e nënës si nënë e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE