0

Është ndër kënëgëtaret me të pëlqyera për publikun shqiptar.

Violeta Kajtazi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Ajo ka kohë që është pjesë e estradës muzikore dhe këngët e saj dëgjohen me dashuri të madhe nga fansat e saj.

Por, a e mbani mend se si dukej Violeta Kajtazi vite më parë? Ky imazh është nga projekti “Këndojnë dy bilbila”, i realizuar qe sa vite.

Që nga ajo kohë këngëtarja ka ndryshuar shumë, por si gjithmonë është mjaft elegante dhe me plot sharm, transmeton rtv21.

“Ty të kam ilaq” është projekti i fundit i këngëtares, këngë të cilën e ka sjellë në tetor të vitit të kaluar.

SHPËRNDAJE