0

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit dhe politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ajo dhe Dauti janë martuar kohë më parë dhe tani janë prindër të një djali dhe një vajze, shkruan ORAinfo.

Lola njihet si një grua me shumë stil dhe këtë e shohim në fotot që i poston.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, dhe sot ka postuar një foto ku shihet se vajza e saj ia ka bërë asaj një surprizë për 8 Mars dhe Lola nga gëzimi e ka përqafuar fort atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE