0

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Sara ka postuar një foto nga shtatzënia, e për të cilën ëstë pishman që nuk e ka publikuar ma heret. /ORAvip/

SHPËRNDAJE