0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura.

Ajo gjithmonë bën gjëra për të qenë në qendër të vëmendjes së mediave, shkruan ORAinfo.

Tuna është e martuar me Patrisin dhe të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Sot Patrisi ka publikuar disa foto në të cilat shihet me uniformë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE