0

Ozcan Deniz është aktori dhe këngëtari shumë i pëlqyer shqiptar.

Ai është tash e një kohë të gjatë pjesë e kinematografisë turke dhe me rolet e tij arriti të ketë shumë fansa nëTurqi dhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Ai është një ndër aktorët më të përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur u nda nga gruaja.

E duket se pas ndarjes ai është lodhur shumë e këtë e dëshmon kjo foto ku shihet ai duke u kujdesur për vajzën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE