0

Burak Ozcivit është aktori shumë i njohur turk.

Ai është një ndër aktorët më të pëlqyer të kinematografisë turke dhe që shtriu suksesin e tij edhe jashtë kufijve, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin e mirënjohur, ‘Kara Sevda’.

Ai dhe gruaja e tij së fundi janë bërë prindër për herë të parë.

Ata quajtën djalin e tyre me emrin Karan, mirpëo, fotot e tij ata kanë vendosur të mos o postojnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE