0

Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Almeda është përherë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se janë kilogramët e tepërt ato që po e shqetësojnë atë pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE