0

Ebru Sahin po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër aktoret më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Është roli i ‘Rejanit’ në serialin ‘Hercai’ ai që po e bën tejet të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Tani seriali e ka përfunduar sezonin e parë dhe do të pushojë deri në shtator.

E Rejani duket se po e shijon shumë këtë kohë pushimi dhe shfaqet më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE