0

Fjolla Svirca u bë fillimisht e njohur si gruaja e këngëtarit, Alban Mehmetit.

Tani, ajo famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithonë me stil dhe shumë tërheqëse, përdcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto pas iftari ku shihet më ndryshe se kurrë e duket se këtë pamje e ka arritur përmes filterëve të ndryshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE