0

Elita Rudi është moderatorja që tani po i shijon muajt e parë si nënë e re.

Ajo para katër muajve solli në jetë djalin që e ka quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita po e ushqen djalin e saj me qumësht gjiri mirëpo, kjo duket se po I paraqet problem.

Ajo po ka probleme me rënie të flokëve dhe për këtë ka kërkuar ndihmë nga nënat./ORAinfo/

SHPËRNDAJE