0

Ibrahim Tatlises është një prej aktorëve më të njohur turk.

Këngët e tij këndohen e dëgjohen për vite nga publiku turk dhe ai i huaj, përcjell ORAinfo.

Para pak javëve ai humbi nënën dhe për këtë duket se ai është mërzitur shumë.

Në fotot që ja publikuar, ai shihet duke qarë para varrit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE