0

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë dhe të publikut.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

Së fundi, Mimoza ka publikuar një këngë të re me këngëtarin, Irkenc Hyka dhe menjëherë mas publikimit reagoi Seldi, duke e postuar nje foto me shkrimin ‘Fiona dhe Shreku’.

E Mimoza duket se nuk e ka marrë shumë serioz atë postim pasi sot e ka shpërndarë disa herë këngën e saj të rë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE